top of page

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Grubumuzun topluma saygı ve gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakma hedefi vardır. Hem faaliyet gösterdiğimiz coğrafyalarda hem de diğer bölgelerde, insan ihtiyaçlarına duyarlı farklı sosyal projeler hayata geçirir.  Naturel Enerji’deki kurumsal vatandaşlık aşağıdaki konulara odaklanır:

  • Toplum ve çevre üzerinde değer yaratmak ve amaç odaklı çalışmak.

 

  • Faaliyet gösterdiği bölgelerdeki toplulukların ihtiyaçlarına ve önceliklerine cevap veren yenilenebilir enerji projeleri geliştirmek.

 

  • Etki alanını genişletmek için sektörün ötesine geçerek üniversiteler, eğitim kurumları ve sivil toplum örgütleri ile işbirlikleri geliştirmek, sürdürülebilirliği ve sosyal sorumluluğu desteklemek

 

2021 Yılı içerisinde grubumuzun yapmış olduğumuz bağış ve yardımların detayı aşağıdaki gibidir:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grubumuzun kurumsal sosyal sorumluluk projesi olmamakla birlikte, şirketimizin en yüksek giderlerinden biri bağış ve yardımlardır. Şirket gelirimizin cari dönem hasılatının %2’sini geçmeyecek şekilde bağış ve yardım yapılmaktadır.

Dünyadaki karbon azaltımı taahhütleri çerçevesinde, GCC ile karbon azaltımını teşvik amacıyla karbon sertifikasyon sözleşmesi imzalanmıştır. Karbon sertifikası ihracı süreci devam etmektedir. Bununla birlikte TEMA ile bağış kapsamında iş birliği yapılmaktadır. 2023 yılı sonuna kadar hatıra ormanı kurulmasını taahhüt ediyoruz. 2023 yılı sonuna kadar United Nations Global Compact üyesi olmayı taahhüt ediyoruz.

OGM Fidan Dikim Sertifikası için TIKLAYINIZ.

Emre Bey Comments v0.jpg
kurumsal.jpg
bottom of page